XRay Cihazı Kiralama

Organizasyonlarınızın güvenliği için gerekli olan tüm güvenlik ekipmanlarını Zirve Telsiz'den satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Xray Cihazı Kiralama Xray Cihazı Kiralama Xray Cihazı Kiralama

Xray Cihazı Kiralama

X-Ray Cihazları daha önceleri üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde kullanılırken şuan global ve etnik terörün artması ile birlikte alışveriş merkezleri, otel ve kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plaza ve iş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları gibi birçok alanda tercih edilir olmuştur. XRay cihazı; Paket, bavul, çanta ve bunlar gibi tüm kargoların içini tarayıp tehlike oluşturabilecek, silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcı başta olmak üzere metalden yapılmış tüm kesici ve delici nesnelerin tespit edilmesini sağlar.
X-Ray cihazı kiralamaları satın almaya göre daha ekonomik olduğundan son zamanlarda kimi firmalar tarafından proje bazlı kiralanmaktadır. Bunun yanı sıra konser organizasyonları, önemli toplantılar, konserler ve gösteriler gibi kısacası güvenliğe ihtiyaç duyulan her alan için kiralama yapabilirsiniz. Nakliye montaj firmamız tarafından yapılmakta olup gerekli tüm kullanım talimatları tarafınıza verilmektedir.
Zirve Telsiz

Kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen tıklayın!