Kapı Dedektörü Kiralama

Organizasyonlarınızın güvenliği için gerekli olan tüm güvenlik ekipmanlarını Zirve Telsiz'den satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Kapı Dedektoru Kiralama Kapı Dedektoru Kiralama Kapı Dedektoru Kiralama

Kapı Dedektörü Kiralama

Kapı dedektörleri, bina giriş çıkışlarında güvenlik için en çok gerekli olan kontrol cihazı olarak kullanılması bir çok teknik gereklilik sahibi olmalarını şart koşuyor. Kapı tipi metal dedektör, çoklu tarama bölgesi, LED ekran, İnsan figürü üzerinde metal objenin yerini gösterebilme, Türkçe menü, LCD grafik ekran, Uzaktan kumandalı, Işıklı yan paneller gibi özellikler bir kapı dedektörü için bulunması gereken özelliklerdir.
Havalimanları, kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, sosyal etkinlik alanları, cezaevleri ve belediyeler olmak üzere bir çok yerde karşımıza çıkan metal kapı dedektörleri ve el tipi üst arama dedektörleri artarak yaygınlaşmaya devam etmektedir. Üst arama dedektörleri insan sağlığına zarar vermez. Kapı dedektörleri tarama bölgeleri ve hassasiyetlerine göre çeşitli modellere sahiptir. Manyetik kapı dedektöründen geçen bir kişinin üzerinde metal var ise, dedektör kapı metalin geçiş yapan kişinin hangi bölgesinde olduğunu belirler ve güvenlik görevlisi elinde bulunan el tipi metal üst arama dedektörü ile daha hassas bir tarama yaparak metali tespit eder.
Zirve Telsiz

Kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen tıklayın!